Kuncer - lody autorskie to marka, która kojarzy się z pysznymi lodami ale to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to miejsce. Jesteśmy zgranym zespołem i mamy to szczęście, że naprawdę lubimy to, co robimy. 

 

Kawiarnia powstała w listopadzie 2016 roku ale nasza miłość do lodów i słodkości sięga wielu lat wstecz. Tworząc nasze lody chcemy dawać ludziom radość, którą czuli gdy byli dziećmi. W nas ciągle jest ta dziecięca ciekawość i chęć odkrywania nowych smaków, dlatego znajdziecie u nas nietypowe połączenia jak np. fiołki z bezikami, lawendę z truskawkami, czy buraka z maliną… 

 

Wszystkie receptury opracowujemy same. Metodą prób i błędów stworzyłyśmy lody, z których jesteśmy naprawdę dumne. Ale wiemy, że to dopiero początek, chcemy cały czas się rozwijać, szkolić i dzielić naszym doświadczeniem z Wami.

 

Dajemy Wam to, co same lubimy. Nie znajdziecie u nas polepszaczy, spulchniaczy i sztucznych składników. W cukiernictwie i lodziarstwie nie uznajemy drogi na skróty i pracujemy na produktach najwyższej jakości.

 

Ciasta, ciasteczka i torty robimy same. Każdego dnia nasza witryna zapełnia się prawdziwymi wypiekami i sezonowymi deserami. Latem ugasicie pragnienie świeżą lemoniadą, w chłodne wieczory nic tak nie rozgrzeje jak prawdziwa, belgijska gorąca czekolada. 

 

Szczególne miejsce w naszym menu zajmują belgijskie Liège waffles – miękkie, drożdżowe wafle z grubym cukrem perłowym, dzięki czemu są delikatnie karmelowe i chrupiące. Zupełnie inne niż gofry, które znamy.

 

Znajdziecie nas tuż przy Parku Bródnowskim, ulubionym miejscu spacerów i zabaw mieszkańców naszej dzielnicy.

Do zobaczenia :)

Regulamin Konkursu na Facebook'u - "Zima z Kuncer Lody Autorskie"

Regulamin Konkursu na Instagram'ie - "Zima z Kuncer Lody Autorskie"

Nasza misja

Przygotowanie  dla naszych klientów pysznych, prawdziwych słodkości z wykorzystaniem tylko najlepszych produktów, świeżych i naturalnych.

A moim osobistym marzeniem jest aby nasi mali klienci pamiętali naszą lodziarnie i wspominali jako ich ulubione miejsce z dzieciństwa. - Joanna Kuncer