Głęboko wierzymy, że jakość surowca do produkcji lodów jest najważniejsza. Dlatego my do produkcji używamy jedynie najlepszych składników, świeżych owoców, śmietanki, belgijskiej czekolady. Dzięki temu każda gałka lodów jest wyjątkowa i pełna smaku. Cała produkcja odbywa się na bieżąco tuż za ścianą naszej lodziarni. Dzięki temu zapewniamy Wam najświeższy produkt.

W dniach 23-25 czerwca 2017 mieliśmy przyjemność wziąć

udział w VIII edycji Gelato Festival. To najważniejszy event

w świecie włoskich lodów rzemieślniczych, gdzie do walki stają najlepsi włoscy oraz zagraniczni producenci lodów wraz ze smakami, które stworzyli specjalnie na tą okazję.

Nasza propozycja - Prowansalska Pavlova, czyli lody lawendowe przekładane konfiturą truskawkową i chrupiącymi bezikami podbiła serca publiczności i tym samym zdobyliśmy Nagrodę Publiczności dla najlepszego smaku, co jest dla nas ogromnym wyróżnieniem! Jak się okazało to nie był koniec nagród, jury konkursu doceniło nas również za precyzyjne nakładanie lodów, przyznając nam Złotą Szpatułkę. To dla nas wielki sukces i kolejna dawka energii do tworzenia lodowych wariacji :)

"Kobiecy wieczór" w Radio Dla Ciebie

Jeżeli chcecie posłuchać jak się to wszystko zaczęło zapraszamy do wysłuchania audycji "Kobiecy wieczór" - Radio Dla Ciebie z udziałem Joanny Kuncer

Lody do Twojej kawiarni <3

Jeżeli szukasz lodów do swojej cukierni, kawiarni czy restauracji to my możemy Ci w tym pomóc. Nasze lody opanowują powoli Warszawę i okolice. Dla każdego klienta możemy przygotować indywidualne, niepowtarzalne smaki. Nie mamy minimalnych ilości zamówień, dostosowujemy produkcję do potrzeb klienta. Istnieje możliwość sprzedaży lodów z logo naszej lodziarni.

Lody jako element budowania satysfakcji pracowków

Absolutnie nowatorskim podejściem wykazał się jeden z naszych klientów, umożliwiając nieograniczony dostęp do lodowych słodkości  dla swoich pracowników. Efekty tego eksperymentu z zakresu polityki kadrowej przerosły nasze oczekiwania. Poziom zadowolenia pracowników znacząco wzrósł. Miło nam bardzo, że nasze lody tak pozytywnie wpłynęły na satysfakcję pracowników w tej firmie :) Brawo dla pracodawcy za nieszablonowe podejście.

Jeżeli będą Państwo zainteresowani takim rozwiązaniem w Państwa firmie - zapraszamy :) 

Gra dla nas:

soniqa.png

©2020 by Kuncer - lody autorskie