Catering lodowy

idealny na wesele, imprezę firmową i promocję

Jeżeli chcesz zaskoczyć swoich gości i poczęstować ich czymś wyjątkowym to nie będzie lepszej niespodzianki niż lody na przyjęciu. Catering lodowy świetnie sprawdzi się zarówno na przyjęciu firmowym jak i na przyjęciu weselnym. Zadbamy o to, by zapewnić Ci obsługę na najwyższym poziomie, z najlepszej klasy lodami autorskimi, bez względu na to czy Twoja impreza odbędzie się na szczycie wieżowca czy w ogrodzie. Specjalnie dla Ciebie stworzymy tematyczne smaki! Dysponujemy mobilną witryną na lody, z której można serwować od 4 do 9 smaków.

Słodki stół 

ozdoba każdego przyjęcia 

Oprócz cateringu lodowego mamy w  ofercie słodkości i możemy przygotować na Twoim przyjęciu piękny tematyczny stół z Twoimi ulubionymi deserami. Pomożemy dobrać właściwe desery do okoliczności, pory dnia i pory roku. Jeżeli planujesz urodziny dziecka, baby shower, komunię czy wesele daj nam znać, a przygotujemy ofertę specjalnie na Twoje wydarzenie. 

Przygotujemy tort, dekoracje, wszystko naszykujemy i rozstawimy w umówionym miejscu. Stale współpracujemy z firmą zajmująca się dekoracjami na przyjęciach. Mamy więc wszystko czego potrzeba.

Catering słony 

Na specjalne zamówienie możemy także przygotować śniadanie bądź lunch w Twojej firmie. Jogurt śniadaniowy, ciepłe wafle belgijskie z dodatkami, kanapki z serem camembert i karmelizowaną gruszką bądź wrapy z wędzonym na ciepło łososiem z kremowym sosem cytrynowym i warzywami to tylko kilka z naszych propozycji. 

 

Napisz do nas!

Gra dla nas:

soniqa.png

©2020 by Kuncer - lody autorskie