Catering lodowy

idealny na wesele, imprezę firmową i promocję

Jeżeli chcesz zaskoczyć swoich gości i poczęstować ich czymś wyjątkowym to nie będzie lepszej niespodzianki niż lody na przyjęciu. Catering lodowy świetnie sprawdzi się zarówno na przyjęciu firmowym jak i na przyjęciu weselnym. Zadbamy o to, by zapewnić Ci obsługę na najwyższym poziomie, z najlepszej klasy lodami autorskimi, bez względu na to czy Twoja impreza odbędzie się na szczycie wieżowca czy w ogrodzie. Specjalnie dla Ciebie stworzymy tematyczne smaki! Dysponujemy mobilną witryną na lody, z której można serwować od 4 do 9 smaków.

Słodki stół 

ozdoba każdego przyjęcia 

Oprócz cateringu lodowego mamy w  ofercie słodkości i możemy przygotować na Twoim przyjęciu piękny tematyczny stół z Twoimi ulubionymi deserami. Pomożemy dobrać właściwe desery do okoliczności, pory dnia i pory roku. Jeżeli planujesz urodziny dziecka, baby shower, komunię czy wesele daj nam znać, a przygotujemy ofertę specjalnie na Twoje wydarzenie. 

Przygotujemy tort, dekoracje, wszystko naszykujemy i rozstawimy w umówionym miejscu. Stale współpracujemy z firmą zajmująca się dekoracjami na przyjęciach. Mamy więc wszystko czego potrzeba.

Catering słony 

Na specjalne zamówienie możemy także przygotować śniadanie bądź lunch w Twojej firmie. Jogurt śniadaniowy, ciepłe wafle belgijskie z dodatkami, kanapki z serem camembert i karmelizowaną gruszką bądź wrapy z wędzonym na ciepło łososiem z kremowym sosem cytrynowym i warzywami to tylko kilka z naszych propozycji. 

 

Napisz do nas!

Dziękujemy! Wiadomość wysłana, odezwiemy się wkrótce.

Wesele Pani Pauliny

Nasz tort na weselu Pani Pauliny :)

targi motoryzacyjne

Lody na targach motoryzacyjnych z logo klienta

catering lodowy na weselu

Catering lodowy na przyjęciu weselnym

Impreza fimowa świąteczna

Świąteczna impreza integracyjna

Pierwsze urodziny chłopca

Słodkie pierwsze urodziny chłopca

Komunia dziewczynki

Przyjęcie komunijne dla dziewczynki

Słodki stół weselny

Słodki stół weselny

Urodziny Roksany w naszej lodziarni

Dziewiąte urodziny Roksany w naszej lodziarni

Urodziny w lodziarni

Dekorowanie świątecznych pierniczków podczas urodzin Roksany

Śniadanie biznesowe

Śniadanie biznesowe

Dzień dziecka

Wizyta w lodziarni przedszkolnych maluchów z okazji Dnia Dziecka